Під Каховкою ЗСУ рознесли колону росіян, які підривали Каховську ГЕС

Замість водосховища тепер поле конюшини та люцерни.

Українські захисники в районі Каховки "накрили" логістичну колону російських військ. Відповідне відео опублікував військовий аналітик Олександр Коваленко.

За його словами, знищена техніка належала 205 окремій мотострілецькій бригаді ЗС РФ. Саме вона може бути причетна до підриву Каховської ГЕС.

"Гарний приліт по логістичній колоні 205-ї ОМСБр 49-ї ОВА в районі Каховки. Цимес у тому, що це та сама скандальна 205-а, в якій м'ясо скаржиться, що їхнє командування відправляє на острови на забій в режимі нон-стоп і втрати буквально зашкалюють. По ходу у них забій не лише на "островах", а й на під'їзді все норм", – написав Коваленко.

Експерт також опублікував відео із наслідками розгрому, яке зняли самі росіяни.

"Ось він, прильотик... Ось машинка... Ось так ось вся колона розбита", – говорить один з окупантів.

При цьому він додає, що у кадр потрапили не всі пошкоджені машини.

ВІДЕО

Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України опублікувало фотографію обмілілого та зарослого травою Каховського водосховища.

205 1

Глава офісу президента України Андрій Єрмак розповсюдив відео, як зараз виглядає водосховище. Рейнджери національного природного парку «Каменська Січ», розташованого в Бериславському районі Херсонської області, засіяли дно водосховища конюшиною, люцерною та іншими рослинами, щоб запобігти пиловим бурям та поширенню чужорідних видів.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.