Дівчинка, яка втратила обидві ноги під час обстрілу вокзалу в Краматорську, взяла участь у півмарафоні у Львові

Дистанцію назвали «Миля Незламності».

У Львові сьогодні відбувся півмарафон з дистанцією «Миля Незламності», учасниками якої стали герої-захисники та незламні українці, серед яких 12-ти річна Яна Степаненко, що отримала поранення під час обстрілу вокзалу у Краматорську.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

prot2

"Цьогорічний марафон у Львові має особливий акцент. У ньому беруть участь наші Герої на протезах, на  візочка. А це надзвичайно сильний приклад силі волі і духу. Багато людей прийшло на марафон, щоб саме їх підтримати і подякувати», - прокоментував захід заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

prot3

Спеціальну дистанцію на півмарафоні протяжністю 70 м пробігли наші Герої-захисники, які отримали поранення на фронті. Всього було 15 учасників, серед яких 12-ти річна Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги під час обстрілу вокзалу у Краматорську.

prot4

prot5

"Я лише нещодавно стала на бігові протези, а зазвичай ходжу на звичайних. Тому лише вчуся бігати, трохи страшно, бо ще не звикла. Та хочу підтримати дітей, які теж втратили ноги і не можуть бігати. Хочу, щоб вони побачили мій вчинок і сказали собі: «Так! Я теж це зможу! Я теж зможу бігати!», - сказала Яна Степаненко.

Як пояснив Олександр Кобзарев, СЕО благодійного фонду UNBROKEN, у рамках марафону збирають кошти на відкриття у Львові першого спеціалізованого реабілітаційного відділення для дітей.

Загалом у заході взяли участь близько 1800 учасників-аматорів та 65 спортсменів, адже в рамках події відбувалися два чемпіонати України – на дистанціях 21 і 5 км. За їх результатами буде формуватися збірна України на Чемпіонат світу, що відбудеться 1 жовтня у Ризі.

Джерело: "ОстроВ"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.