У захопленій окупантами школі на Херсонщині весь клас відмовився встати під гімн рф

Якщо така ситуація повториться, буде вирішуватись питання про позбавлення батьківських прав.

На Херсонщині у захопленій окупантами школі діти відмовились встати під гімн рф. Про це розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в ефірі "Еспресо" 28 вересня.

За його словами, діти в захопленому рф навчальному закладі змушені примусово працювати за російськими стандартами. 

"Окупанти постійно включають гімн росії. Цього разу цілий клас відмовився встати під цей гімн. Батьків викликали до школи, приїжджав представник слідчого комітету, проводилась робота з батьками", - розповів Соболевський.

Якщо така ситуація повториться, буде вирішуватись питання про позбавлення батьківських прав. Батьків попередили, що у такому випадку дітей заберуть до інтернатів на території рф, каже перший заступник голови Херсонської обласної ради.

"Таких прикладів насправді дуже багато. До прикладу, аграрії відмовляються реєструвати земельні ділянки в російські кадастрові реєстри або переєстровувати власний бізнес за російськими стандартами, не сплачують росії податки. Земельні ділянки росіяни вважають вільними. Зараз російський аграрний бізнес заходить в регіони і намагається створити "земельний банк" через фермерів, які відмовляються в такій формі працювати з окупантами", - додав Юрій Соболевський.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.