У двох областях України примусово евакуюють дітей

Усіх дітей в супроводі одного з батьків або ж законного представника буде вивезено до початку холодів.

У десятках населених пунктів Донецької і Херсонської областей оголошено примусову евакуацію дітей через загрозу російських обстрілів. Про це повідомило Мінреінтеграції та заявив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у понеділок, 23 жовтня.

Так, сьогодні на засіданні Координаційного штабу з питань обов’язкової евакуації було оголошено про евакуацію приблизно 250 дітей із Донецької області. Вона буде проведена із 8 населених пунктів Бахмутського та Покровського районів, де безпекова ситуація на критичному рівні.

Після евакуації діти, у супроводі одного з батьків або ж законного представника, будуть вивезені до початку холодів спочатку у гуманітарний хаб. Там вони перепочинуть, отримають допомогу і підтримку, а далі вони поїдуть до Житомирської області, де безкоштовно будуть забезпечені прихистком, соціальними виплатами, гуманітарною допомогою і психологічною підтримкою.

У Херсонській області обов'язкова евакуація родин з дітьми буде відбуватись у таких населених пунктах: Дудчани, Качкарівка, Милове, Новокаїри, Золота Балка, Михайлівка, Осокорівка, місто Берислав, Зміївка, Новоберислав, Тягинка, Бургунка, Львове, Миколаївка, Одрадокам’янка, Ольгівка, Червоний Маяк, Веселе, Козацьке, Антонівка, Комишани, Садове, Приозерне.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.