Донеччанин Олексій Мацука очолив Національне інформагентство «Укрінформ»

"Само ми тут маємо бути тилом та інформаційним фронтом для наших бійців", – зазначив Олексій Мацука. 

Сьогодні, 9 листопада, т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв представив колективу Українського національного інформаційного агентства  «Укрінформ» нового генерального директора. Ним став Олексій Мацука, який змінив на цьому посту Олександра Харченка, - повідомляє сайт МКІП.

Карандєєв зазначив, що Олексій Мацука здійснюватиме керівництво інформаційним агентством та розв’язуватиме задачі, які стоять перед ним, зокрема, модернізацію та реформування.

"Рішення щодо Олексія Мацуки приймалося міністерством із залученням широкого кола осіб, зацікавлених у розвитку української інформаційної політики, в її становленні як сучасного, європейського, демократичного інструмента інформування громадян, з використанням сучасних передових технологій, які б відповідали запитам сьогодення. Перед паном Олексієм стоїть задача – внести нове, але зберегти те, що працює і тих, хто працює", – сказав Карандєєв. 

Олексій Мацука - український журналіст, донеччанин, засновник та головний редактор сайту «Новини Донбасу». У квітні 2014 року він увійшов до списку «100 героїв інформації», вперше опублікованого організацією «Репортери без кордонів». У жовтні 2014 року Олексію Мацуці присуджено міжнародну премію International Press Freedom Award організацією «Канадські журналісти за свободу висловлювань». Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

«Це державне підприємство зі сталими традиціями, яке має інституційну пам’ять. І я це усвідомлюю. Також чудово розумію проблеми, з якими ми будемо стикатися вже цього року, бо зараз все іде на фронт задля нашої перемоги. Так само ми тут маємо бути тилом та інформаційним фронтом для наших бійців», – зазначив Олексій Мацука. 

"Укрінформ" – єдине національне інформаційне агентство України, джерело інформації про політичне, економічне, соціальне, наукове, культурне, суспільне життя в Україні та за кордоном. Агентство працює з 1918 року. Кореспонденти агентства працюють у кожному регіоні України та в 11 країнах світу: США, Канаді, Німеччині, Австрії, Бельгії, Нідерландах, Франції, Польщі, Латвії, Туреччині, Китаї.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.