У восьми областях України виявлено 104 катівні

Найбільша кількість катівень була виявлена у Харківській області - 25, Запорізькій - 18, Херсонській - 11, Донецькій - 10. Відомо й про 19 катівень на території рф.

У восьми областях України правоохоронці загалом виявили 104 катівні. Про це під час міжнародної конференції з прав людини "Свобода або страх" заявив генпрокурор Андрій Костін, - передає "Укрінформ".

“На всіх визволених від ворога територіях було виявлено катівні й місця незаконного утримання людей. Це 104 катівні у восьми областях України. Найбільша кількість катівень була виявлена у Харківській області - 25, Запорізькій - 18, Херсонській - 11, Донецькій - 10. А також 19 - на території РФ", - заявив Костін.

Генпрокурор стверджує: ОГП має інформацією про те, що майже 90% полонених та утримуваних піддаються тортурам або тому чи іншому виду насильства - фізичного чи психологічного.

Костін підкреслив, що навіть саме затримання цивільного вже є воєнним злочином, а тортури, жорстоке поводження і позбавлення доступу особи до правосуддя - це інші окремі воєнні злочини, винуватці яких мають бути покарані, і запевнив, що українські правоохоронці фіксують ці факти у відкритих кримінальних провадженнях.

На переконання генпрокурора, катування у рф - це спланована державна політика.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.