Кабмін обмежив продаж сигарет і алкоголю в Duty Free

Уряд на виконання закону України обмежив продаж сигарет і алкоголю в дьюті-фрі на час воєнного стану.

Магазини безмитної торгівлі Duty Free зможуть продавати дві пачки іноземних цигарок та два літри алкоголю одній особі протягом однієї доби. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів під час засідання 19 січня, повідомила прес-служба Міністерства фінансів.

"Кабінет міністрів прийняв рішення для ліквідації схеми ухилення від сплати податків при реалізації тютюнових виробів та алкогольних напоїв у магазинах Duty Free", - йдеться в повідомленні.

Урядовим рішенням передбачено запровадження на час дії воєнного стану ефективного контролю за дотриманням обмежень з реалізації магазинами Duty Free тютюнових виробів і алкогольних напоїв одній особі протягом однієї доби (орієнтовно дві пачки іноземних цигарок та два літри алкоголю).

Запроваджено порядок обміну інформацією між Держприкордонслужбою, ДПС, Держмитслужбою та магазинами Duty Free для ідентифікації покупців алкогольних напоїв і тютюнових виробів..

В серпні 2023 року Верховна Рада проголосувала за тимчасову заборону продажу українських сигарет у магазинах Duty Free та запровадження лімітів на продаж інших сигарет та алкоголю в одні руки.

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.