Допомагають самі українці: Генштаб розповів, де РФ бере розвіддані

Користувачі соцмереж часом несвідомо допомагають окупантам, поширюючи інформацію про діяльність ЗСУ. Наслідком поширення таких публікацій може стати зрив військової операції, загибель українських воїнів і втрата озброєння.

Спецслужби Росії отримують щонайменше 60% розвідувальних даних через соціальні мережі. Про це заявили у Генштабі ЗСУ.

"Необдумано поширені фото та відеоматеріали про діяльність Збройних сил України стають для противника одним з основних джерел розвідувальної інформації", - йдеться в заяві.

В Генштабі підкреслили, що наслідком поширення таких публікацій може стати зрив військової операції, загибель українських воїнів і втрата озброєння та військової техніки. Своєю чергою автори хайпових повідомлень ризикують отримати кримінальні вироки та опинитися за гратами.

Генштаб закликає не знімати та не поширювати жодної інформації про:

  • роботу засобів системи ППО;
  • переміщення та райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки;
  • арсенали, бази, склади зберігання матеріально-технічних запасів, а також міжнародної матеріально-технічної допомоги;
  • підприємства, які виготовляють нові види озброєнь, ремонтують техніку, боєприпаси та задовольняють інші військові потреби.

Водночас Генштаб закликає утримуватися від поширення власної "ексклюзивної" інформації щодо перебігу бойових дій або перебігу виконання бойових завдань.

"Не поширюйте таку інформацію на широкий загал до її підтвердження через офіційні джерела", - пише Генеральний штаб ЗСУ.

Військові додали, що інформаційна тиша не дасть змоги ворогу дізнатися плани війська, збереже українські життя та наблизить нашу спільну перемогу.

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.