Залужний і Буданов отримали звання Героя України

Валерій Залужнй нагороджений за визначні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Президент України Володимир Зеленський присвоїв колишньому головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та голові ГУР Кирилу Буданову звання Героя України. Про це свідчать укази глави держави. 

"За визначні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з врученням ордена Золота Зірка Залужному Валерію Федоровичу – генералу", – йдеться в указі.

Що стосується Буданова, то найвищу нагороду він отримав "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові".

"Присвоїти звання Герой України з врученням ордена Золота Зірка Буданову Кирилу Олексійовичу – генерал-лейтенанту", – додається в указі.

Також звання Герой України з удостоєнням ордена Золота Зірка присвоєно підполковнику В'ячеславу Агеєву.

"Під час масованих ворожих ударів зенітний ракетний дивізіон під керівництвом В’ячеслава Агеєва знищив велику кількість повітряних цілей противника, серед яких - балістичні та крилаті ракети, а також БпЛА", - повідомили в Офісі президента.

У вечірньому відеозверненні президент сказав, що вперше російський Кинджал знищили у травні 2023 року.

"Саме його [Агеєва] підрозділ у травні 23-го року вперше знищив російську балістичну ціль - ракету, якою у Москві завжди хвалилися, ніби ніхто не зможе її збити. Українці змогли", - сказав Зеленський.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.