Кіркоров приїхав до поранених окупантів у лікарню Горлівки, щоб «подякувати за відчуття тилу, яке вони дають»

"Козаки" не оцінили.

Російський співак Філіп Кіркоров приїхав до поранених російських окупантів у так звану "ДНР", щоб "подякувати за відчуття тилу, яке вони дають". Про це повідомляє Телеграм-канал The Insider.

"Артист, який продовжує вибачатися після "майже голої вечірки" Івлєєвої, заявив, що не збирається залишати Росію. "Їхати нікуди не збираюся, я живу тут. Жив і буду жити. У мене тут будинок, у мене тут діти, у мене тато. (...) Для мене дуже важливе відчуття тилу, яке даєте ви", - сказав Кіркоров окупантам.

Відео з Кіркоровим публікує російський пропагандистський Telegram-канал Mash. У записі йдеться про те, що артист привіз гумдопомогу, подарунки пораненим, кондиціонери для місцевого дитячого центру і виступив перед співробітниками і пацієнтами міськлікарні.

ВІДЕО

Проте з'ясувалося, що від приїзду "зірки" у захваті далеко не всі захисники "тилу".

"Казаки ДНР" вимагають скасувати виступ Кіркорова в окупованій Донецькій області. Відповідне відеозвернення розмістили окупаційні Телеграм-канали. 

"Ми, казаки донецької народної республіки, висловлюємо своє обурення з приводу приїзду до нас співака Філіпа Кіркорова", - сказали "казаки". Аргументували тим, що Кіркоров "бере участь у сумнівних вечірках", поки вони "борються з фашизмом і сатанізмом", і зажадали скасування концертів у "республіці".

ВІДЕО

За матеріалами видання "ОстроВ"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.