Неля Штепа вже не Штепа - ЗМІ

А суддю, що головує у справі, вже звільнено.

Справа Нелі Штепи, яка обвинувачується по двох тяжких злочинах проти основ національної безпеки України, розглядалася у Київському районному суді Полтави колегією суддів, - пише видання "Патріот Донбасу".

Суддя Ольга Логвінова, яка була головуючую у цьому процесі, звільнена «за загальними обставинами». Про це оприлюднена інформація на сайті ВРП. Суддя Логвінова подала відповідну заяву до ВРП про відставку. Вища рада правосуддя розглянула її заяву, та звільнила. На посаді судді Ольга Логвінова була понад 20 років.

У справі Штепи 26 лютого відбувся новий автоматичний розподіл суддів. Наразі відомо, що цей розподіл нічого не дав. На сайті суду оприлюднено «Звіт про неможливість розподілу справи між суддями».

Причому, наступне засідання заплановано на 27 березня. 

Від початку розгляду справи Нелі Штепи у Київському районному суді Полтави жодного засідання так і не відбулося через відсутність обвинуваченою.

Суд ухвалював рішення про примусовий привод Штепи на засідання. Обвинувачену шукали за дев’ятьма адресами, але так і не знайшли. Адвокати заявляють, що Штепа хворіє.

За заявою Харківської обласної прокуратури, суд на минулому засіданні зобов’язав сторону захисту забезпечити участь обвинуваченої у наступному засіданні. А ось у Єдиному реєстрі судових рішень не має  ухвали з цього приводу. Остання ухвала по цій справі була 11 грудня минулого року.

Також виявилося, що в обвинуваченої Нелі Штепи тепер ще й нове прізвище – Супрун. Це прізвище фігурує в інформації на сайті Київського районного суду Полтави, - пише видання.

stepa

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.