Професійне насіння коренеплодів: що це та які має переваги

Професійне насіння коренеплодів: що це та які має переваги

Якщо для господарів, які вирощують коренеплоди на власній присадибній ділянці з вибором насіння визначитись не так складно, то ось власникам фермерських господарств, у яких від цього залежатимуть прибутки, нелегко.

В останньому випадку використовують саме професійний посівний матеріал який має необхідні характеристики, і здатний перенести навіть доволі складні погодні умови, посуху тощо.

3 ключові переваги професійного насіння коренеплодів

Якщо ви ще роздумуєте чи варто таке купувати, то поспішаємо розказати про основні переваги професійного насіння, придбати яке, до речі можете на агросайті Агріматко-Україна. Ключові з них:

  • гарантовано висока схожість. Тобто з висадженої кількості більшість насінин. Це пояснюється особливо ретельним підходом виробників до перевірки якості посівного матеріалу. Їх відсоток схожості дуже високий, тому площі не будуть «гуляти», а ефективно використовуватимуться;
  • відповідність характеристикам. Висіваючи професійне насіння коренеплодів можете не сумніватись, що отримаєте саме ті овочі, які заявлено. Редис, буряк, морква з тими характеристиками, які вказані на упаковці;
  • конкурентоспроможна ціна. За рахунок того, що купівля відбувається в великих об’ємах, без розфасовки в окремі пакети, вартість такого посівного матеріалу дуже приємна.

Професійне насіння дає урожай, який виявиться крупнішим, аніж як би використовували звичайний посівний матеріал. Зауважимо, що для отримання заявлених переваг необхідно правильно вибрати продавця, який вже зробив собі ім’я і добре зарекомендував.

Як правильно обрати насіння коренеплодів

Дуже важливо також ще і правильно вибрати насіння коренеплодів. При цьому рекомендується враховувати ряд ключових параметрів. Перш за все звертайте увагу на те який сорт, гібрид пропонується. На упаковці або в характеристиках зазначається короткий опис умов та термінів вирощування. Дані подаються у вигляді схеми або ж тексту. Оцініть, чи вони вам підходять, чи конкретна культура зможе досягти технічної зрілості враховуючи клімат та погодні умови.

Звертайте увагу на термін придатності та зберігання. Зазвичай у випадку з професійним насінням вони чітко дотримуються, але все ж перевірити варто. Зважайте на кількість насіння в банці виходячи з наявної посівної площі. Норма висіву також вказується, враховуйте це при розрахунку необхідної кількості насінин.

Дивіться на всі спеціальні позначки та попереджувальні написи. Це може бути: «не прогрівати», «не протруювати». Якщо ці або інші подібні написи є, то не варто експериментувати і додатково протруювати або гріти посівний матеріал – це призведе лишень до втрати врожаю або суттєвому його зменшенню.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.