Рівненщина знову зустрічає тих, хто вимушений був залишити дім на Донеччині

27 людей, серед яких 8 дітей та 2 людей з інвалідністю, прибули черговим евакуаційним потягом з Донеччини на Рівнещину.

 

Рятувальники та психологи ДСНС допомогли пасажирам безпечно зійти з потяга, перенесли речі, підтримали добрим словом і супроводили до місць тимчасового перебування.

У такі моменти особливо відчувається: чужого горя не буває. Кожна історія - це біль, втрати, але й надія на новий початок.

riv2

riv3

Евакуація сьогодні - це не просто переїзд. Це шанс зберегти життя, убезпечити дітей, дати можливість людям оговтатися й отримати необхідну допомогу.

І саме підтримка - щира, людяна - допомагає вистояти навіть у найскладніші часи. Кожен такий потяг - це ще один доказ того, що ми, українці, не залишаємо своїх у біді. Разом - сильні. Разом - вистоїмо!

riv4

За матеріалами ДСНС України

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.