У Раді готують посилення покарання за перевищення швидкості

Штрафи можуть становити до 17 тисяч грн.

У Верховній Раді розробляють законопроєкт, який передбачає значне підвищення штрафів для водіїв за порушення швидкості.

Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.

Законопроєкт розробляють спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією.

Зараз стягнення за перевищення швидкості становлять 340 грн за перевищення норми на понад 20 км/год та 1700 грн за перевищення на понад 50 км/год.

Нові штрафи, передбачені законопроєктом:

  • понад 20 км/год – 680 грн;
  • понад 40 км/год – 2040 грн;
  • понад 60 км/год – 2720 грн;
  • понад 80 км/год – 3400 грн;
  • перевищення п'ять і більше разів за рік – 17 000 грн.

Документ наразі перебуває на стадії підготовки – про терміни його готовності та винесення на голосування інформація відсутня.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.