Штрафи можуть становити до 17 тисяч грн.
У Верховній Раді розробляють законопроєкт, який передбачає значне підвищення штрафів для водіїв за порушення швидкості.
Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.
Законопроєкт розробляють спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією.
Зараз стягнення за перевищення швидкості становлять 340 грн за перевищення норми на понад 20 км/год та 1700 грн за перевищення на понад 50 км/год.
Нові штрафи, передбачені законопроєктом:
- понад 20 км/год – 680 грн;
- понад 40 км/год – 2040 грн;
- понад 60 км/год – 2720 грн;
- понад 80 км/год – 3400 грн;
- перевищення п'ять і більше разів за рік – 17 000 грн.
Документ наразі перебуває на стадії підготовки – про терміни його готовності та винесення на голосування інформація відсутня.
