Прикордонники випробовують новий український пістолет-кулемет SMG-15

Державна прикордонна служба України провела випробування нового пістолета-кулемета вітчизняного виробництва SMG-15, яким планують озброїти прикордонників.

Пістолет-кулемет SMG-15 калібру 9х19-мм розроблений спеціалістами ТОВ «УКРОП», компанії виробника нової гвинтівки української армії UAR-10 (військова версія карабіну Zbroyar Z-10).

За ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби, із залученням експертів з інших силових відомств, протягом тижня було проведено визначальні відомчі випробування SMG-15. Під час яких було перевірено його тактико-технічні та ергономічні характеристики, а також можливості ведення стрільби при критичних умовах та екстремальних температурах (+500С та -400С).

За результатами випробувань пістолет-кулемет SMG-15 зарекомендував себе як надійний зразок озброєння та показав задовільні результати. За домовленістю з підприємством-виробником партію пістолетів-кулеметів SMG-15 буде передано до одного з підрозділів охорони кордону для підконтрольної експлуатації в реальних умовах служби.

smg 15 2

Джерело: "UMP"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.