Дрон-камікадзе Warmate у дії

Ювелірна робота по позиціях армії РФ поблизу Запорізької АЕС.

Збройні Сили України завдали точкових ударів по позиціях армії РФ поблизу із Запорізької АЕС. Відповідне відео було оприлюднено Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

На ньому зафіксовано два удари. Перший - по БМ-21 "Град", в результаті якого була пошкоджена артилерійська частина ("пакет"). Другий - по наметовому містечку поряд з яким рашисти розташували мобільну паливну станцію.

Про останнє говорять характерні "подушки" - м'які паливні резервуари. У результаті пожежі наметове містечко було знищено.

Також ГУР повідомляє про успішний удар по авто з зенітними установками, а також знищення трьох військових армії РФ та 12 поранених. Водночас на відео потрапив і сам дрон-камікадзе, який був використаний для цього удару.

Завдяки розвиненому крилу та хвостовому оперенню у ньому можливо впізнати саме польський Warmate від WB Group. Який до того ж вже використовувався ЗСУ якраз на цьому ж напрямі. 

Warmate може знаходитись у повітрі близько 40 хвилин, під час атаки розганяється до 150 км/год та знищує ціль 1,4-кг фугасною або термобаричною частиною.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.