В ефірі російської «Комсомольської правди» ведучий закликав влаштувати концтабори для українських вчителів на окупованих територіях

Так мерзотники хочуть навчити любити їхню "прекрасну батьківщину".

Окупаційна влада Мелітополя бажає розстрілювати вчителів, які підтримують Україну та відмовляються виходити на роботу під російським керівництвом. Про це розповів представник окупантів в ефірі радіо «Комсомольская правда», - повідомляє відомий журналіст Андрій Цаплієнко в Telegram.

"Тільки вчора російські пропагандисти з "РИА Новости" публікували трешове відео з примусовим виселенням з власного будинку мешканця Запорізької області, який "не підтримує спецоперацію" - тобто окупацію рашистами частини України і ось з дна постукала "Комсомолка", де в ефірі абсолютно серйозно обговорюють розстріли або створення концтаборів (ГУЛАГ) для українських вчителів на окупованих територіях, які відмовляються з 1 вересня викладати в школах під примусом рашистів.

Якщо ви гадаєте, що це просто "слова російських пропагандонів", то згадайте історію XX ст. яку вони прагнуть повторити і знищити всіх українців, особливо вчителів та інтелігенцію, бо вбачають в них головних ворогів.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.