Український гурт ТНМК презентував анімаційний блокбастер про мінну безпеку

Пісня написана музикантами базово для дітей.

Український хіп-хоп гурт ТНМК 13 січня презентував пісню «Дивись, куди ідеш» та анімаційний кліп на неї. Фагот та Фоззі заспівали про небезпеку вибухових пристроїв та правила поводження з ними.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС. 

Ритмічна, легка, стильна, а, головне – змістовна та повчальна пісня написана музикантами базово для дітей, щоб у грайливому та розважальному форматі розповісти маленьким українцям про життєво важливі речі та правила. У процесі створення відео та треку посил змінився, став адаптованим для всіх вікових категорій. 

«Дивись, куди ідеш» – гасло для всіх українців на деокупованих від російської навали територіях і у відносно безпечних регіонах країни.  

Міни, розтяжки, гранати, нерозірвані снаряди й інші вибухові пристрої несуть смертельну загрозу. Саме Україна сьогодні є найбільшим мінним полем планети. 

За словами директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Олександра Чекригіна: «Однією з основних проблем зараз є забруднення території нашої держави вибухонебезпечними предметами, адже від першого дня війни окупаційні російські війська засівають наші міста та села тисячами тонн смертоносного заліза. 174 тисячі квадратних кілометрів, а  це 30 % від загальної площі держави, потенційно забруднені та потребують проведення розмінування. Пріоритетом для ДСНС, окрім розмінування, є доведення правил безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів».

Українці можуть дізнатися про мінну небезпеку з новин чи інших інформаційних матеріалів, але нагадувати про обережність потрібно щодня. Крім того, для дітей потрібен особливий підхід. І завдяки таланту музикантів ТНМК його вдалося знайти. Слова пісні «Дивись, куди ідеш» запам’ятовуються швидко й легко. Вже після першого прослуховування мелодія крутиться в голові, ноги відбивають ритм, а губи наспівують прості рими. А що частіше українці будуть повторювати правила мінної безпеки – хоч і у форматі пісні – то краще.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.