На росії амністований зек з вагнерівців повернувся з війни і вбив жінку

Зустрічай героїв, батьківщина!

Засуджений на 14 років за вбивство найманець із приватної військової компанії "Вагнер" після амністії за участь у війні проти України повернувся до рідного села і вбив людину. Про це у четвер, 30 березня, повідомляють російські ЗМІ.

28-річний Іван Россомахін із села Новий Бурець Кіровської області у 2020 році був засуджений до 14 років позбавлення волі за вбивство жінки і пограбування. У 2022 році ув'язненого завербувала ПВК "Вагнер" на війну проти України.

21 березня поточного року Россомахіна амністували, і він повернувся до рідного села, де почав тероризувати місцевих жителів. Чоловік вживав алкоголь і ходив по населеному пункту із сокирою та вилами, погрожуючи "всіх повбивати". Цей вагнерівець ще розбив два автомобілі в селі.

Налякані мешканці села наполягли на зустрічі з місцевою владою та поліцією. Дільничний запевнив їх, що вживе всіх необхідних заходів, щоб втихомирити відморозка. Однак, незважаючи на запевнення, все закінчилося новим вбивством.

29 березня місцевий мешканець виявив труп своєї матері. Жінку було побито, на її тілі були колото-різані рани. У вбивстві підозрюють Россомахіна, який повернувся з війни в Україні.

ВІДЕО

Власник ПВК Євген Пригожин підтвердив, що вбивцею-рецидивістом виявився його колишній найманець. "Щодо Івана Россомахіна, дуже погано, що він скоїв злочин. І, безумовно, ми готові сприяти правоохоронним органам щодо будь-якого нашого колишнього бійця", - заявив він.

Росіяни, тепер це ваша нова реальність.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.