Опубліковано відео з розповідями вбивць із ПВК «Вагнера» про звірства, скоєні ними в Україні

Вони поголовно "зачищали" від людей будинкі, катували та стратили українських військовополонених, а також кидали гранати в ями з живими та мертвими.

Засновник проекту Gulagu.net, президент фонду «Нові дисиденти» Володимир Осєчкін виконав свою обіцянку, опублікувавши в Youtube об'ємний відеоматеріал зі свідченнями колишніх бійців ПВК "Вагнера", які погодилися взяти участь у війні проти України.

Відеовизнання "вагнерівських" убивць тяжко слухали навіть людям зі стійкою психікою.

Світ повинен знати про те, яка мерзота ховається під терміном "російський солдат" зразка 2023 року....

В Офісі президента України відреагували на відео із зізнаннями екс-командирів підрозділів «вагнерівців», які розповідали про вбивства українських полонених та мирних жителів, у тому числі й дітей, у Бахмуті та Соледарі.

«Зараз йдеться про військових злочинців із ПВК „Вагнер“, але це проливає світло на злочини російської армії в Україні. Вони крадуть наших дітей та вбивають. Скільки ще таких злочинів? Нація нелюдів та вбивць, біологічне сміття цього світу», — заявив керівник ВП Андрій Єрмак і додав: «Одного визнання мало. Має бути покарання. Жорстке та справедливе. І воно неодмінно буде. Ми дізнаємося про всі факти злочинів і знайдемо кожного, хто вчиняв їх».

За його словами, росіяни викрали тисячі українських дітей, поки нічого не відомо про те, скільки їх залишилося живими.

«Ми робимо все, щоби повернути наших дітей. Світ має бачити обличчя Росії, не боятися, а жорстоко бити», - зазначив він.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.