Alyosha приголомшила виступом у першому півфіналі «Євробачення»

Номер композиції присвячений переселенцям, які були змушені залишити свою країну через повномасштабну війну.

Відома українська співачка Alyosha виступила у першому півфіналі Євробачення-2023 у Ліверпулі із британською зіркою Ребеккою Фергюсон.

Вони виконали легендарний хіт гурту Duran Duran під назвою Ordinary world, а номер присвятили війні на території нашої країни.

Зокрема, коли Alyosha вийшла на сцену в залі пролунав звук повітряної тривоги. Коли сирена замовкла, артистка почала співати. Один куплет у пісні вона виконала українською, а іншу частину - англійською.

Зазначається, що сюжет номеру, створеного під ворожими ракетними ударами, присвячений вимушеним переселенцям.Він став дуже близьким для Alyosha, адже, як і за сюжетом виступу, її коханий пішов захищати країну на фронт, а вона разом із дітьми поїхала за кордон.

Визначальним моментом стала поява на екранах прапорів країн, які підтримують Україну в війні. Вони об’єдналися у велике синьо-жовте українське серце, яке тримає один ритм.

"Наш номер був присвячений українським матерям, які були вимушені вивозити своїх дітей у безпечні міста та країни з початку страшної війни, що прийшла в Україну. Кожній дружині, чоловік якої став на оборону Україну, залишивши родину. Загалом номер про кожного українця: з 24.02.22 в палітрі нашого життя, на жаль, ще й досі, продовжують переважати темні кольори. Але дякуючи ЗСУ, у цій палітрі з’являються яскраві фарби. І вони скоро засяють на всій території Україні!", - написала співака у Instagram.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.