Рятувальники Харківщини допомагали евакуюватися жителям прикордоння

Рятувальники та психологи ДСНС, разом із волонтерами Червоного Хреста України та за участі місцевих органів влади, допомагали евакуювати жителів з населених пунктів, що знаходяться поряд з ворожим кордоном.

Співробітники ДСНС оповіщували населення про необхідність евакуюватись з прикордонних населених пунктів. Також на спецавтомобілі супроводжували мешканців у більш безпечне місце.

Ця робота проводилась у прикордонних населених пунктах Богодухівського, Чугуївського та Харківського районів області.

Вже на території евакопункту працювали психологи ДСНС, які спілкувались з дорослими та дітьми, підтримували кожного, хто покинув власні домівки.

Також надавалась необхідна консультаційна допомога.

Сьогодні вдень рятувальники виїжджали на гасіння пожеж та розбирання завалів, спричинених ворожими бомбардуваннями у місті Вовчанськ Харківської області.

Через постійні обстріли окупантів вогнеборцям довелось припинити виконання бойової роботи та негайно повертатись до підрозділу.

На шляху слідування рятувальники помітили місцевих мешканців, які покинули свої домівки, тікаючи від обстрілів.

ДСНСники посадили їх у пожежний автомобіль та евакуювали до безпечного населеного пункту. Таким чином, рятувальники допомогли евакуюватись п’ятьом місцевим мешканцям та двом песикам.

"Звертаємось до мешканців прикордонних населених пунктів Харківської області, які межують з росією! Життя – найцінніший скарб, який має людина! Не ризикуйте – евакуюйтеся у більш безпечні населені пункти!" - йдеться у повідомленні ДСНС.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.