Асвабаждение. За планом.
Російські вирордки продовжують знищувати Миколаївку та Слов'янську ТЕС.
"Чергове підприємство, яке давало роботу тисячам мешканців Донбасу, зносять ФАБами з землі, щоб у результаті розпиляти на метал, як "Азовсталь", і закинути, - коментує відео український журналіст і блогер Денис Казанський. - У росіян це називається «визволенням».
Близько 10 години ранку 27 червня в соцмережах з'явилися повідомлення про масований обстріл Слов'янської ТЕС та Ніколаївки.
Краматорський район переживає тривалі відключення електроенергії
