З річки Десна витягли російський танк

Він буде відправлений на подальшк відновлення і буде переданий для потреб ЗСУ.

У Чернігівської області в районі селища Шестовиця водолази-сапери дістали із річки Десна російський танк, затоплений під час невдалої спроби переправитися. Про це Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

tank2

"Водолази-сапери та фахівці водолазно-рятувальних підрозділів Державної спеціальної служби транспорту , спільно із військовими оперативного командуванням "Північ", витягли російський танк, який був затоплений під час невдалої спроби переправитись через річку Десна в районі села Шестовиця на Чернігівщині", - йдеться  у повідомленні.

tank3

Зазначається, що за зовнішніми ознаками трофейний зразок не має значних ушкоджень. Російський танк після відновлення стане до лав Збройних Сил України. 

tank4

tank5

"Зазначимо, що у ході боїв під Черніговом, російські війська неодноразово вдавались до спроб здійснити перекидання своїх підрозділів через річку Десна у районі Шестовиці, але зазнавали поразки. Тож  місцеві жителі жартома називають своє село "Другою Чорнобаївкою"", - йдеться у повідомленні.

tank7

За зовнішніми ознаками трофейний зразок не має значних ушкоджень. Російський танк буде доставлений для подальшого відновлення і ввійде у стрій Збройних сил України, – йдеться у повідомленні.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.