У рф дітей привчають до думки про «кровожерливість» українських бійців

Пропагандистський поїзд, в якому роздають буклети "про різницю між українським і російськими військовими" до 8 травня їздитиме росією, щоб "протидіяти спробам спотворити історію та успіхи ЗС рф".

У російському місті Рязані агітаційний поїзд міноборони рф привіз школярам буклети "про різницю між росією та Україною". На них зображені тортури та вбивства дітей, "гомосексуальні солдати ЗСУ" і сатана.

book2

Про це повідомляє російський ТГ-канал Осторожно, новости.

book3

Пропагандистський поїзд до 8 травня їздитиме росією, щоб "протидіяти спробам спотворити історію та успіхи ЗС рф".

book4

У поїзді можна побачити експозиції про героїзм російських військових, а також записатися на службу за контрактом.

book5

book6

Дітям (і не тільки) роздають буклети з назвою "У чому різниця?". Буклет містить ілюстровані порівняння: російські солдати "надають медичну допомогу навіть пораненим противникам", а українські - "катують полонених, ріжуть дітей і спалюють будинки". Російські військові "борються за духовні цінності, ходять на хрещення і заводять традиційні сім'ї", а українські - "гомосексуали" і "перебувають в одному човні із Сатаною та нацистами".

book7

"Є в бюлетені й картинки, на яких українець у фартуху "розчленовує людське тіло й думає про сумку". Росіянин - у протиставлення - "несе жінкам кошик із хлібом", - йдеться в публікації.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.