Густі тумани та ранні сутінки: антології містики й жахів

Книгарня Є вирішила трохи урізноманітнити Ваші нудні зимові вечори. Кілька обраних книжок з тематики "жахи" для справжніх поціновувачів атмосфери темряви та містики.

Ви вже перечитали всього Лавкрафта але хочете нових містичних і страхітливих історій? Ми маємо декілька вдалих книжок книжок, які змусять вас замкнути двері на два оберти ключа. Вражаючі антології і захопливі оповідання з добіркою містики і фентезі уже чекають на вас.

Книги - збірники жахів

І перша збірка, яку ми пропонуємо вашій увазі, книга жахів “Вбивство на вулиці…” - це сімнадцять хвилюючих оповідань у жанрі горору, від номінантів літературного конкурсу інтернет-журналу «Стос». Сучасні українські автори містики та жахів,які здатні похизуватися непересічним літературним стилем та витонченими сюжетними поворотами. Нове покоління творців короткої прози порадує прихильників класичного стилю Едгара Алана По і Брема Стокера, тож готуйтесь до несподіванок.

Ще одна літературна антологія, якої не можна не представити. «Брама. Багряні ночі» - це книга, де містика й любов знаходять своє місце поруч із фентезі. Вигадані світи авторів, які так міцно впиваються у почуття читачів, постають полем для цвітіння химерних фантазій, які ви нізащо не зможете забути. Ця добірка припаде до смаку поціновувачам гостросюжетної, фантастичної і романтичної літератури. На сторінках цієї книги читачів чекає мандрівка паралельними світами, де різні дива й вигадки стають віддзеркаленням нашої реальності.

Автори нашої наступної збірки неодноразово видавали кращі книги у жанрі містики і жахів, однак в Україні вони залишаються майже не відомі читачам. Чортова дванадцятка творів від іменитих майстрів під назвою “Жахослов” за редакцією неперевершеного Стівена Джонса! На її сторінках вам зустрінуться оповідання від Дж. Гарріса, К. Ньюмана, М. Ґрейа, Р. Кемпбелла та інших … Особлива манера кожного із авторів це петля невідомого, у яку попадає кожен, хто намагається прослідкувати логічний перебіг подій. Йому це вдається доти, поки не з'являється непереможна сила, від якої нема порятунку.

Якщо ви ще не знайшли у сміливість перемогти у собі дитячі жахи, то спробуйте перемогти цю беззаперечно найкращу книгу Стівена Кінга. “Воно” - це роман трилер від короля жахів, який щороку набуває нової популярності. У центрі сюжету семеро підлітків, яким довелось зіштовхнутись лицем до лиця із невідомим Жахіттям. Одного разу вони зуміли його перемогти, але здається тепер, коли кожен із них дорослішає, зло здається жодного разу так і не лягало спати. Та чи зможете ви заснути після прочитання? 

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.