Переваги конструкторів Лего

На полицях дитячих магазинів представлено безліч конструкторів різних виробників. Але найпопулярнішим в рейтингах дітей і батьків незмінно залишається конструктор Лего.

Навіть при порівняно високій вартості, саме його купують найчастіше. Чим же настільки гарні набори цієї торгової марки?

Кілька фактів про користь гри з конструктором

Набори для складання різних об'єктів з окремих деталей вважаються одними з найбільш корисних іграшок. Вони допомагають розвивати в дітях такі якості, які обов'язково знадобляться у дорослому житті:

 • посидючість;
 • уважність;
 • просторове мислення;
 • творчість і фантазію;
 • точність і спритність рухів. 

У будь-якому віці дитині цікаво втілювати в реальність свої фантазії. І саме конструктор стає тим «чарівним» інструментом, який допомагає матеріалізувати мрії.

Переваги конструкторів Лего 

 • В асортименті виробника представлений величезний вибір сюжетів для хлопчиків і дівчаток різного віку. Тому чим би не захоплювався дитина, для неї в каталозі Lego напевно знайдеться відмінний набір. Наявність в комплекті людських фігурок, тварин і птахів дозволяє персоналізувати гру і зробити її ще більш цікавою.
 • Конструктори Лего цікаві дітям не тільки в процесі створення виробів. Після того, як конструювання завершено, готової машинкою, будиночком або роботом також можна грати. А якщо готова іграшка набридла, її можна розібрати, а з отриманих елементів створити щось нове.
 • В набори входить величезна кількість елементів всіляких форм і розмірів. З них виходять дуже реалістичні і барвисті будівлі, машинки, літаки, кораблі та інші об'єкти.
 • Деталі міцно скріплюються між собою, тому готові вироби стають повноцінною іграшкою. В процесі гри машинки, танки або будиночки не розвалюється, як це часто відбувається у випадку з китайськими аналогами.
 • У кожному комплекті є докладні інструкції для збірки. Всі деталі в наборах акуратно розфасовані і упаковані. В інструкції містяться зрозумілі вказівки, які дозволяють навіть маленьким дітям створювати досить складні об'єкти.
 • Конструктори Лего складаються з деталей, які абсолютно сумісні між собою. Це означає, що елементи з різних наборів можна використовувати для складання нових об'єктів. Це відкриває ще більше можливостей для втілення конструкторських ідей.
 • При виробництві продукції торгової марки Lego використовується нетоксичний полімер і безпечні для здоров'я барвники. Продукція сертифікована і обгрунтовано вважається еталоном високої якості у всьому світі.

Варто сказати і про те, що в асортименті Лего є набори для будь-якого віку. Для самих маленьких призначена серія Duplo з великими деталями, а для самих дорослих - складні конструктори, що дозволяють збирати роботів, автомобілі на управлінні і інші технічно складні об'єкти.

Таким чином, якщо ви перебуваєте в пошуку якісного і цікавого конструктора, зверніть увагу на продукцію торгової марки Лего. Вартість цих наборів порівняно висока, але витрачені кошти будуть повністю компенсовані задоволенням від конструювання та гри.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.