Секційні ворота або гаражні ролети: який варіант краще?

Обладнати та підготувати до майбутньої експлуатації гараж – непросте завдання, яке потребує значних фінансових витрат. І на фінальному етапі власник має придбати один із ключових елементів будівлі – гаражні ворота.

При неможливості встановити розстібні елементи через нестачу вільної площі перед в'їздом, покупцю доводиться вибирати між секційними та рулонними моделями. У чому їх відмінності та як підібрати практичний і надійний варіант?

Особливості конструкції

Рольвороти є панелями невеликого розміру, які легко піднімаються або опускаються на потрібну висоту за допомогою механізмів ручного або автоматичного керування. Гаражні ролети https://rolleti.com.ua/ua/rolletnye-sistemy-dlja-garazha легко монтуються і мають малу вагу, що також варто віднести до переваг цього рішення.

Секційні рішення складаються з окремих панелей, товщина яких збільшена за рахунок теплоізоляційного шару. Підходять для приміщень побутового чи промислового призначення, що й зумовлена затребуваність цієї моделі.

Гаражні ролети або секційні ворота: що віддати перевагу?

У виборі важливо враховувати характеристики вибраного виробу, а також специфіку подальшого використання. Порівняння базових параметрів допоможе ухвалити рішення про купівлю:

●        Тип гаража. Для опалювальних приміщень краще замовити секційні моделі, які запобігають втратам тепла, а відповідно допоможуть підтримувати оптимальну температуру. Ролети добре підходять для установки в гаражі, що не опалюється.

●        Інтенсивність експлуатації. На промислових підприємствах встановлюють секційні моделі, які розраховані на активне використання – це надійні, стійкі та довговічні конструкції. Але при облаштуванні особистого гаража немає сенсу в додаткових витратах - рольворота відмінно впораються з поставленим завданням.

●        Вартість. Різниця в ціні дуже значна: купівля секційних воріт вимагатиме значних фінансових вкладень. Гаражні ролети обійдуться в кілька разів дешевше, тому якщо важливо організувати простір із мінімум витрат, то цей варіант буде найраціональнішим.

Якщо гараж призначений для особистого користування, а тим більше розташований на заміській ділянці, то краще краще замовити рольворота. І в каталозі інтернет-магазину «Rolleti» зручно ознайомитись із переліком доступних варіантів, розцінками на цю категорію виробів та особливостями використання рулонних конструкцій.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.