Над Києвом астрономи виявили НЛО

Невідомі об'єкти рухалися настільки швидко, що їх не можна було помітити неозброєним оком, а лише спеціальним спецобладнанням.

Вчені з Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук (НАН) України над Києвом бачили безліч непізнаних літаючих об'єктів (НЛО). Про це повідомляє VICE.

Дослідники спостерігали за НЛО за допомогою двох станцій спостереження за метеорами, які розташовані у Києві, та у селі Винарівка.

"Ми бачимо їх усюди. Ми спостерігаємо значну кількість об'єктів, природа яких незрозуміла", - пишуть вчені.

Дослідники зауважили, що НЛО настільки швидкі, що їх важко сфотографувати. За оцінками вчених, розмір об'єктів над Києвом становив від 3 до 12 метрів, а швидкість - до 15 км/с.

"Око не фіксує явища, що тривають менше однієї десятої секунди. Щоб розпізнати подію, потрібно чотири десятих секунди. Звичайні фото- та відеозаписи також не зафіксують НЛО. Для їх виявлення потрібне тонке налаштування обладнання", - сказали експерти.

Цим вони розробили спеціальну методику спостереження з урахуванням високих швидкостей об'єктів.

ufo2

Час зйомки був обраний таким чином, щоб зображення об'єкта не було сильно зміщене. Частота кадрів вибиралася з урахуванням швидкості об'єкта та поля зору камери. Насправді, час експозиції становив менше як 1 мс, а частота кадрів - щонайменше, 50 Гц.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.