На Steam вийшла гра про українського військового оператора дрона

Це аркадний симулятор, усі події відбуваються під час російської агресії в Україні.

Видавництво Lesser Evil оголосило про вихід своєї першої гри Death From Above у дочасний доступ на платформі Steam 25 травня. Про це повідомили розробники.

Вартість гри становить 225 гривень. "Для тих, хто підтримав наш проєкт на Kickstarter, і для всіх інших гравців, дочасний доступ – чудова можливість вперше спробувати Death From Above і дати відсіч російським агресорам", заявив генеральний директор Lesser Evil, Хендрік Лессер.

"Ми раді підтримати український народ у боротьбі проти російського імперіалізму. Пам'ятай, Путін: буде гірше", – додав Лессер.

Death From Above – це аркадний симулятор керування дроном, усі події відбуваються під час російської агресії в Україні. Гравець виступає у ролі українського військового оператора дрона, який бореться з окупантами, збирає цінне спорядження та відновлює пошкоджені комунікаційні лінії.

Розробники кажуть, що 30% чистого прибутку від продажу гри будуть передані двом українським благодійним організаціям – "Повернись живим" та "Армія дронів". Після повного повернення витрат на розробку обсяг пожертв зростатиме до 70% чистого прибутку, а решта 30% буде використана для створення нового контенту для гри.

Також українська група "Антитіла" записала головну композицію саундтреку до гри "Death From Above" – "Мій сокіл".

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.