Росіяни вкрали український мультфільм «Мавка. Лісова пісня»

Творці українського мультфільму відзначили, що у росіян немає доступу до стрічки, і тим більше прав на його дистрибуцію.

У Росії анонсували показ голлівудського мультфільму Брати Супер Маріо в кіно та український мультиплікаційний фільм Мавка. Лісова пісня. Про це повідомляють творці стрічки у Facebook.

Зокрема, один із кінотеатрів Росії розмістив афішу прем'єри від Universal Pictures, вказавши, що його покажуть перед українським мультиком від студії Animagrad.

Творці мультфільму заявили, що в РФ не має ніякого доступу до українського проєкту, а анонс показів Мавки не що інше, як муляж.

"Відтак Мавка стала частиною нової схеми тіньового прокату у росії. Вони продають квитки на один фільм, та натомість показують інший й називають це досеансним обслуговуванням. Але анонси показів нашого фільму - муляж, адже у країни-терориста немає доступу до нашого мультфільму і тим більше - прав на його дистрибуцію. Та для нецивілізованої країни правил і законів не існує. Краде і у нас, і у Голлівуду", - сказано у пості.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.