Німецьке місто винайме людину, яка скрутить шиї сотням голубів

Влада німецького міста Лімбурга хоче скрутити шиї сотням голубів заради скорочення їхньої популяції.

У німецькому місті Лімбург вирішили скоротити популяцію голубів радикальним методом - пропонується найняти спеціальну людину, яка скручуватиме птахам шиї. Про це пише Hessenschau.

Наразі в місті проживає від 700 до 1000 голубів. У комітеті з охорони навколишнього середовища вважають, що це занадто багато, тому посадовці запропонували зменшити популяцію. Більшість міських депутатів підтримали це і проголосували за винищення голубів.

Ідея полягає в тому, щоб заманити голубів у спеціальний голуб'ятник за допомогою їжі. Потім особа зі спеціальним дозволом вбиватиме птахів, скрутивши їм шию.

Цей радикальний метод має на меті зменшити кількість голубів в особливо густонаселених міських районах за дуже короткий час.

Міністерство охорони навколишнього середовища федеральної землі Гессен заявило, що вбивство птахів "є крайнім варіантом після ретельного вивчення більш безпечних для тварин альтернатив". 

Німецька асоціація захисту тварин розкритикувала плани міської влади, заявивши, що вони є не тільки етично неприйнятними, але й такими, що суперечать принципам захисту тварин.

Тепер запропонований метод скорочення популяції голубів мають розглянути з юридичної точки зору.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.