Міс Всесвіт 2023: українка увійшла до топ-10 у номінації Voice of Change

Фінал конкурсу Міс Всесвіт 2023 року відбудеться в Сальвадорі вже в цю суботу, 18 листопада.

Представниця України Ангеліна Усанова увійшла до десятки найкращих у номінації Voice of Change на конкурсі краси Міс Всесвіт. Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу.

У цій номінації оцінюються відеоролики, в яких учасниці розповідають про соціальну проблему, яка їх хвилює. Так, українка поінформувала суспільство про повномасштабну війну на території нашої країни, а саме про жінок і дітей, які стали вимушеними переселенцями, про тих, хто став жертвами сексуального насильства з боку окупантів, а також про необхідність допомагати дітям війни заради майбутнього.

ВІДЕО

Золоті переможці Voice of Change будуть оголошені 18 листопада на фіналі конкурсу Міс Всесвіт. Топ-3 найкращих відео отримають по $12 000, які вони витратять на благодійний або соціальний проект у країнах переможниць.

Українка хоче розвивати психологічні центри для відновлення душевної рівноваги українців за допомогою арт-терапії, йоги, медитації та здорового харчування.

miss2

Крім того, сьогодні, 16 листопада Усанова в півфіналі презентувала вечірню сукню від нідерландського дизайнера Iris Van Herpen. Вона означає "чистий лист", "біла карта", але дизайнерка вкладає в цю назву значення "повна свобода". 

"Україна, яку хотіли знищити та спалити, повстає з попелу, як птах Фенікс, і відроджується у повній свободі, справжній незалежності та красі", - такий меседж вкладає Ангеліна у свій вихід у цій вечірній сукні.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.