Для чого рашисти крадуть побутову техніку: шукають дефіцитні мікросхеми

Санкції Заходу зробили неможливою поставку для РФ напівпровідників військового та подвійного призначення. Тому агресор вимушений використовувати технології рівня "ліпимо з підручних матеріалів".

Під час обміну інформацією із колегами в Пентагоні, офіцери Збройних Сил України розповіли про парадоксальні випадки – наші бійці почали знаходити в кинутих бронемашинах орків буквально "колекції" мікросхем, чіпів та напівпровідників, "вирваних з м’ясом" у побутовій техніці, яку окупанти крали у нашого населення.

Такий парадокс має лише одне пояснення – орки пішли на таке дикунство, бо мікрочіпи для них стали дефіцитом, а ресурс для ремонту військової техніки їм все рівно необхідний. Про це йдеться в публікації The Washington Post.

sh2

Одне з найбільш знакових фото цієї Війни - знищена під час битви за Київ вантажівка рашистів, забита вкраденими в українців пральними машинками, березень 2022 року

Автори публікації відзначають, що після введення наприкінці лютого нового пакету санкцій Заходу експорт напівпровідників та чіпів до РФ обвалився мінімум на 70%.

При цьому імпорт таких "технологій подвійного призначення" через Білорусь також став неможливим. От росіяни і перейшли на технологічний рівень "ліпити з підручних матеріалів".

На жаль, у цій публікації ми не можемо знайти чітку вказівку – а які саме типи та види техніки окупанти збираються ремонтувати чи виробляти за допомогою крадених мікрочіпів. Але скажемо, що у рашистів багато що за технологічним рівнем відповідає приказці "зліпили з палок і ще дечого". Наприклад, Defense Express розповідав про "розпаковку" самого масового безпілотника ворога "Орлан-10", який за технологічним рівнем недалеко "відійшов" від виробів авіамодельних гуртків, і в якому замість спеціальної апаратури іноді трапляються звичайні фотоапарати Canon.

sh3

Бортова електроніка, вилучена зі збитих крилатих ракет орків, фото - ГУР МОУ

Або ж – що для виробництва крилатих ракет повітряного базування типу Х-101 чи Х-555 росіяни використовували електроніку взагалі зразків 1960-1970-х років, що якраз пояснює, чому тільки 40% ракет рашистів потрапляють у ціль.

Джерело: Defense Express

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.