Ізраїль готовий вивезти росіян, які мають право на репатріацію та бажають уникнути мобілізації

Ізраїль готовий вивезти російських євреїв на тлі оголошеної мобілізації.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Зазначається, що прем'єр-міністр Ізраїлю Яїр Лапід та голова ізраїльської авіакомпанії El-Al провели консультації щодо можливого збільшення кількості рейсів з росії до Ізраїлю. Мета – вивезти росіян, які мають право на репатріацію до Ізраїлю та бажають уникнути мобілізації на війну в Україні.

Ізраїль – одна з небагатьох країн, яка досі підтримує повітряне сполучення з росією після запровадження міжнародних антиросійських санкцій.

Генеральний директор МЗС Ізраїлю Алон Ушпіз заявив, що за розпорядженням уряду в країні почалася підготовка до прибуття нової хвилі репатріантів.

"Прем'єр-міністр і міністр закордонних справ Яїр Лапід доручив нам приймати нових іммігрантів з Росії. Це вимагає оцінки на багатьох рівнях, від перельоту до в'їзних віз та прийому в країні. Ми працюємо у тісній співпраці з іншими міністерствами, нашим посольством у Росії та, звичайно ж, із компанією El-Al", - сказав Ушпіз.

ДО РЕЧІ

Казахстан не видаватиме постійну посвідку на проживання громадянам Росії без дозволу російської влади. Причина цього полягає в тому, що багато росіян намагаються виїхати з країни після оголошення часткової військової мобілізації. Про це повідомив речник парламенту Казахстану Маулен Ашимбаєв, повідомляє Радіо Свобода Європа у четвер, 22 вересня.

***

У Німеччині закликали пускати до країн ЄС росіян, які біжать від мобілізації. Про це повідомляє сайт DW, який цитує думку із цього приводу деяких німецьких політиків.  Так, парламентський секретар фракції ВДП Йоханнес Фогель заявив, що "будь-який, кому загрожує призов на військову службу, хто не хоче бути частиною армії військових злочинців, виступає проти системи Путіна".

"Ми, європейці, повинні тепер швидко надати притулок російським противникам режиму та безневинним дезертирам", - вважає Фогель.

За допуск до ЄС росіян, які тікають від мобілізації, виступили й німецькі правозахисники.

На фото: масова втеча росіян з країни після оголошення мобілізації

Джерело: "ОстроВ"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.