Ватажок ПВК «Вагнера» надіслав до Європарламенту закривавлену кувалду

Європейський парламент напередодні проголосував резолюцію, в якій визнав Росію країною-терористом.

Друг Путіна та голова ПВК "Вагнера", яка активно наймає карних злочинців для війни на території України, Євген Пригожин заявив, що вважає Європарламент "розпущеним". Про це у середу, 23 листопада, пишуть російські ЗМІ.

Ті заявили, що Пригожин нібито відправив до Європейського парламенту футляр з-під скрипки, в який поклав кувалду "у крові" з вигравіруваним логотипом свого незаконного збройного формування. Він зняв відео зі своїм "інформаційним кейсом" та виклав у мережу.

Так Пригожин відреагував на те, що Європарламент визнав РФ державою спонсором-тероризму. 

"Не знаю, яким законом керується Європарламент, але за нашим законодавством з сьогоднішнього дня ми оголошуємо Європарламент розпущеним. Але перш ніж дана процедура набуде чинності, мені доручено передати до Європарламенту інформаційний кейс. Якщо у вас є їхній контакт, пропоную зробити це спільно - підготувати та відправити", - заявляв він пропагандистським ЗМІ.

Повідомляється, що сліди крові на кувалді бутафорські.

Зазначимо, Європейський парламент більшістю голосів ухвалив резолюцію про визнання Російської Федерації державою-спонсором тероризму. Голосування відбулося у середу, 23 листопада, у Страсбурзі під час пленарного засідання Європарламенту. 

Раніше російські соцмережі опублікували відео страти колишнього в'язняРязанської ВК-3 та члена ПВК Вагнер Євгена Нужина, який після відправки на війну з Україну здався в полон ЗСУ. На кадрах видно, як чоловікові розбили голову кувалдою. Пізніше російські паблики опублікували нібито коментар засновника ЧКВ Вагнера Євгена Пригожина, в якому той зізнався, що розправу кувалдою над чоловіком вчинили саме його найманці.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.