Логічний кінець: рашиста «Людоєда» ліквідували, його родичі навіть не забрали тіло з морга

"Людоєд" прославився поєднанням позивного, бідканням, що йому мало новобранців та колишньою посадою - директор цвинтаря.

Цілком ілюстративна ситуація сталась з рашистом, який став відомим завдяки своєму доволі "крикливому" позивному "Людоєд" та з яким російські воєнкори зробили мотиваційний сюжет з "рекламою" мобілізації.

Ще у жовтні з ним взяли інтерв'ю в якому він зміг поєднати заклик не боятися ставати гарматним м'ясом та бідкання на те, що у його підрозділі залишилось лише 7 бійців. Особливої пікантності ситуації додало те, що сам "Людоєд" до мобілізації працював директором кладовища.

mob ru2

У будь-якому випадку, як пишуть самі рашисти, виявилось, що його тіло лежить у морзі ще з 14 листопада. Його тіло нікому не потрібно й на його поховання збирають гроші за принципом "хто скільки може".

ger3

В цій ситуації цікаво й те, що сюжет з "Людоєдом" вийшов на початку жовтня, а через півтора місяця його тіло вже було на території РФ у морзі.

Враховуючи логістику доставлення "вантажу 200" до РФ, або вірогідність того, що "Людоєд" міг померти вже у шпиталі на території РФ, то з високою долею вірогідності він був ліквідований ледь не одразу після свого інтерв'ю рашиським пропагандонам.

Джерело: DEFENSE EXPRESS

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.