У Білорусі сталися вибухи на аеродромі під Мінськом (ДОПОВНЕНО)

Cаме з цього аеродрому часто відбувається запуск російських літаків, які дошкуляють українцям.

Сьогодні, 26 лютого, на військовому аеродромі "Мачулищі", що знаходиться поблизу Мінська, сталося декілька вибухів.

Про це повідомляє BYPOL.

Сьогодні вранці на військовому аеродромі "Мачулищі", розташованому за 12 км від столиці Білорусі, сталося 2 вибухи. В результаті було пошкоджено російський військово-транспортний літак та снігоприбиральну техніку.

За інформацією білоруської організації, в районі вказаного аеродрому місцеві жителі спостерігають велику кількість військових та екіпажі ДАІ, які перевіряють усі автомобілі, що проїжджають.

Білоруське видання Motolko Help зазначає, що, за інформацією місцевих жителів, два вибухи сталися вранці о 8:00-9:30 і, ймовірно, ще один вночі.

Зауважимо, що саме з цього аеродрому часто відбувається запуск російських військових літаків, які дошкуляють українцям, адже потенційно можуть переносити ракети "Кинжал".

ДОПОВНЕНО О 19.40

За даними білоруської опозиційної організації BYPOL, сьогодні на аеродромі "Мачулищі" підірвали російський А-50. В результаті двох вибухів було пошкоджено передню та задню частини літака, зокрема, постраждали авіоніка та радіолокаційна антена.

"Пошкодження серйозні, літак точно вже нікуди не полетить", - додали в організації.

aero2

"Йдеться про пошкодження борту шляхом скидання з висоти невстановленого предмета", - повідомляють у моніторинговій групі "Гаюн".

А-50 - радянський і російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління. Літак створено на базі військово-транспортного літака Іл-76. Особливість А-50 полягає в тому, що він обладнаний радаром, який дозволяє росіянам виявляти українські системи ППО.

Окупанти регулярно проводять польоти А-50 в повітряному просторі Білорусі у супроводі МіГ-31К, які можуть нести ракети "Кинджал". Така комбінація дозволяє виявляти українські системи ППО, оскільки їх радари в цей час слідкують за польотом російських ракетоносіїв.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.