Колишній президент Росії закликав красти чужу власність

Цю пропозицію Дмитро Медведєв озвучив в інтерв'ю кільком російським інформагенствам.

На Росії, де крадіжка інтелектуальної власності стає державною політикою. Так, експрезидент РФ Дмитро Медведєв закликає активніше красти інтелектуальну власність. Цю пропозицію він озвучив в інтерв'ю кільком російським інформагенствам.

Він фактично дав добро на скачування нелегального контенту, щоб завдати максимальної шкоди "недружнім країнам".

"Знаєте, що? Шукайте правильних піратів і завантажуйте в них. Якщо раніше я як юрист до цього ставився негативно (абсолютно щиро кажу) і вважав, що краще переплатити в той момент, коли інші кажуть: "Що ти платиш? Це скрізь усе є на торрент-трекерах", то зараз я до цього ставлюся за принципом "Що хотіли, те й отримали". І нехай вони недобирають гроші. Ми це нещодавно обговорювали, що їх потрібно позбавити частини немайнових прав, висловлюючись юридичною мовою, які вони мають тут. Якщо вони пішли від нас, усілякі "Нетфлікси" та інші, значить, будемо це все завантажувати, будемо користуватися безкоштовно. А я б усе це по Мережі розкидав, для того щоб завдати їм максимальної шкоди. Максимальної шкоди, щоб вони збанкрутували!", - заявив Медведєв.

А речник Кремля Дмитро Пєсков підтримав слова голови Ради безпеки Росії та назвав "піратами" тих, хто нібито "викрав" російські активи, - повыдомляэ   РБК-Україна .

"Погоджуся з Дмитром Анатолійовичем. Ми ж маємо справу з піратами - ті, хто нас пограбував; ті, хто захопив наші активи, вкрав наші активи... Фраза "піратський контент" уже під іншим соусом має сприйматися", - заявив речник.

КОМЕНТАРІ

"Знову ru-офіціали зізналися в кримінальному злочині. Закликають росіян поширювати піратські копії кіно/музики. Якщо ти злодій, то ти злодій... Росія завжди краде. Не винаходить, не вигадує, а грабує та обкрадає. Справжнє обличчя "великої російської культури", - пише у  Twitter радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

Як відзначив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, заклик Медведєва, є типовою поведінкою Росії, яка продовжує усе красти й ігнорує закон.

Також голова міністерства дорікнув тим, хто стверджує про те, що культура поза політикою й запропонував дати раду щодо заклику в Кремлі порушувати закони про авторське право.

"Санкції проти представників російської культури та конфіскація активів Росії в світі - це наша єдина послідовна відповідь. Активи "Россотруднічества" мають бути арештовані. А викрадені українські цінності повернуті", - пише Ткаченко.

ПО ТЕМІ:  У Білорусі легалізували цифрове піратство

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.