Зустрічай, росія, нових героїв!

Трьох бійців, що повернулися з війни в Україні з ПВК «Вагнер», побили і пограбували підприємця з Волгограда, вимагаючи переписати на них магазин.

Троє бійців ПВК «Вагнер», які нещодавно повернулися з війни в Україні, побили та обікрали підприємця з Волгограда, вимагаючи переписати на них магазин. Про це повідомляє російське видання V1.ru.

Напад стався 2 травня. Неодноразово засуджені раніше Іван Жарков, Денис Руссков та Олександр Сагар у стані алкогольного сп'яніння вдерлися в будинок до підприємця та зажадали, щоб чоловік переписав на них свій магазин будівельних та господарських товарів. Після відмови нападники побили бізнесмена, змусили скласти протокол купівлі-продажу на автомобіль та винесли з дому цінні речі та гроші. Загальна вартість награбованого становила 155 тисяч рублів.

Наразі нападники затримані. Повідомляється, що було порушено кримінальну справу за статтями «розбій» та «вимагання». Підозрювані перебувають у СІЗО.

Жарков був судимий за крадіжку, наркотики, незаконне зберігання боєприпасів, порушення недоторканності житла, умисне ушкодження чужого майна, а також дезорганізацію установ, які забезпечують ізоляцію від суспільства. За сукупністю злочинів у 2014 році чоловікові призначили покарання у вигляді 13 років у колонії суворого режиму.

Сагар був судимий за крадіжку та заподіяння легкої шкоди здоров'ю. 2015 року його засудили до 8 років колонії суворого режиму за вбивство. Руссков був судимий за розбій, вбивство, а також замах на вбивство. У 2007 році суд засудив його до 19 років та 8 місяців колонії суворого режиму.

Як пише V1.ru з посиланням на джерела, усі троє, перебуваючи у місцях позбавлення волі, підписали контракти з ПВК «Вагнер», після чого вирушили на війну в Україну, а через півроку повернулися до Волгоградської області.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.