«Російські війська наковбасили і... обісралися» - власник ПВК «Вагнера»

Власник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин не впевнений, що РФ почала вторгнення в Україну, тому що Україна сама "планувала напасти" на Росію.

Про це він розповів в інтерв'ю російському пропагандисту Костянтину Долгову.

"Я з цим сперечатися не буду, тому що у мене інформації про це немає", - сказав він.

Що стосується ще двох заявлених Кремлем цілей "СВО", то Пригожин вельми скептично відгукнувся про так звану "денацифікацію" і "демілітаризацію".

"Ми прийшли по-хамськи, пройшлися чобітьми по всій території в пошуках нацистів. Поки шукали нацистів, наковбасили всіх, кого можемо", - визнав він, що російські окупанти ведуть війну не з "нацистами", а народом України.

"Це, що стосується денацифікації", - сказав він.

"Тепер, що стосується демілітаризації. Якщо у них на початок спецоперації було умовних 500 танків, тепер у них 5000 танків. Якщо у них воювати вміло 20 тисяч осіб, то тепер вміють воювати 400 тисяч осіб. Як же ми її (Україну ) демілітаризували? Виходить, ми навпаки... мілітаризували", - зазначив Пригожин.

Ще більш негативно він оцінює успіхи "спецоперації". "Підійшли до Києва, російською мовою називаю, - обісралися і відійшли. Далі до Херсона - обісралися, відійшли. І якось у нас все ось не складається", - коментує він "досягнення" російських окупантів.

Джерело: "ОстроВ"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.