Посланець Китаю Лі Хуей закликав Україну віддати росії окуповані території

На його думку, це припинить війну.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував у Twitter на заклик спецпредставника уряду Китаю Лі Хуея щодо необхідності припинення вогню в Україні, "визнавши за Росією окуповані українські території".

"Будь-який "компромісний сценарій", який передбачає звільнення не всіх територій України та про який періодично говорять "анонімні джерела" в європейських та американських елітах, – рівнозначний визнанню поразки демократії, виграшу Росії, консервації режиму Путіна і, як наслідок, різкого зростання конфліктів у глобальній політиці", - написав Михайло Подоляк. 

За його словами, все це – блакитна мрія Росії. "Питання риторичне: навіщо окремі публічні суб'єкти продовжують грати в "російський медійний сценарій" і затягувати конфлікт?" – підкреслив Подоляк.

Раніше видання "The Wall Street Journal" із посиланням на західних чиновників, ознайомлених із ходом переговорів Лі Хуея в європейських столицях, повідомило, що спеціальний представник уряду Китаю, імовірно, намагався переконати європейських візаві, що їм потрібно закликати до припинення вогню в Україні, визнавши за Росією окуповані українські території. 

КОМЕНТАР

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.