У Держдумі РФ констатували провал усіх цілей Путіна у війні проти України

Росії не вдалося досягти жодної з цілей, які поставив Путін під час вторгнення в Україну.

Перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійській інтеграції та зв'язках із співвітчизниками, член провладної партії Єдина Росія Костянтин Затулін констатував провал так званої СВО. 

За його словами, Росії не вдалося досягти жодної з цілей, які поставив президент Володимир Путін під час вторгнення в Україну.

Офіційно було заявлено, що Росія збирається домогтися "денацифікації, демілітаризації та нейтралітету України", а також "захистити" жителів Донбасу, нагадав депутат.

"По якому з цих пунктів ми досягли результату? По жодному. Більше того, деякі з них перестали мати будь який сенс. Наприклад, нейтралітет України. Який сенс має висування цієї вимоги? Жодної на даний момент. Вона не буде нейтральною, якщо залишиться існувати", - заявив Затулін.

Він вважає, що за поточної підтримки Заходу Росії не вдасться захопити Україну, щоб щось із цим зробити. "Питання - чи залишиться Україна під керівництвом Зеленського чи його наступників існувати за підсумками всього того, що відбувається, чи ні? Залишиться, бо сил для того, щоб це подолати, за тієї підтримки, яка їм надається, - насправді не вистачає ", - уточнив Затулін.

Він зазначив, що хоча керівництво Росії і не висловлюється на цю тему, воно "дає зрозуміти", що усвідомлює ситуацію, що склалася.

Зазначимо, що керівництво РФ регулярно змінює свої цілі у війні проти України. Спочатку Кремль заявляв про "денацифікацію та демілітаризацію" України і мала намір нібито "захистити" населення східної частини країни.

Тепер Москва стала заявляти, що вже хоче убезпечити території РФ від обстрілів та операцій у прикордонних областях, подібних до тієї, яку нещодавно здійснили підрозділи "Російського добровольчого корпусу" та легіону "Свобода Росії".

При цьому офіційні представники України наполягають, що завершення війни можливе тільки за умови повної деокупації територій нашої держави та виведення військ РФ.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.