Посланець Кітаю закликав Захід не давати ЗСУ зброї

Лі Хуей закликав західні уряди, які підтримують Україну, "припинити відправку зброї на поле бою".

Представник Китаю в Україні Лі Хуей закликав "припинити надсилати зброю на поле бою" та провести мирні переговори. Про це пише Associated Press.

"Китай вважає, що якщо ми справді хочемо покласти край війні, врятувати життя та встановити мир, для нас важливо припинити надсилати зброю на поле бою, інакше напруженість буде тільки зростати", - сказав Лі журналістам.

Виступаючи у п’ятницю, 2 червня, в китайській столиці, Лі Хуей дав зрозуміти, що його нещодавня місія не принесла відчутних результатів, тому Пекін розглядає можливість наступних поїздок.

26 квітня глава КНР Сі Цзіньпін провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським. Після розмови стало відомо, що Китай направить спецпредставника уряду у справах Євразії з візитом в Україну та інші країни Європи для поглибленого спілкування з усіма сторонами з питання політичного врегулювання "української кризи".

15-26 травня посланець Китаю Лі Хуей відвідав Україну, Польщу, Францію, Німеччину та Росію. У результаті Лі Хуей закликав Україну віддати росії окуповані території.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.