Виробник ракет Stinger покликав інженерів-пенсіонерів для відновлення виробництва

Електроніка, яка використовується в ракеті ПЗРК Stinger, вже застаріла, тому в компанії перероблюють друковані плати та деякі компоненти.

Компанія Raytheon Technologies, яка є виробником ПЗРК Stinger, запросила інженерів-пенсіонерів, щоб вони навчали її співробітників у виробництві ракет Stinger.

Про це повідомляє видання Defense One.

За словами президента Raytheon Веса Кремера, задля цього компанія повернула на роботу пенсіонерів, яким за 70 років.

Як пише видання, США відправили майже дві тисячі ракет до цих ПЗРК в Україну, але всі вони були отримані з американських військових запасів. Це ще один приклад того, як приватна компанія працює над нарощуванням виробництва затребуваної зброї, яку Пентагон не купував десятиліттями. Через це у компанії виник брак знань та спроможності для ефективного поновлення виробництва. 

"Ми витягаємо зі складів випробувальне обладнання і здуваємо з нього павутину", – зізнався Крамер.

Зазначається, що електроніка, яка використовується в ракеті ПЗРК Stinger, вже застаріла, тому в компанії перероблюють друковані плати та деякі компоненти.

При цьому, вказує видання, 3D-друк і автоматизація як спосіб прискорити виробничий процес, у випадку з ПЗРК Stinger є неможливими, адже це означатиме не лише перепроєктування зброї, а й проходження тривалого процесу сертифікації.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.