Ізраїльський корабель першим прорвав зернову блокаду московії

Здається, хтось придумав як дати русні облизня.

Ізраїльський корабель Ams1 має намір пройти російську блокаду у Чорному морі. Про це повідомляє видання "Мілітарний".

Рішення розблокування «зернового коридору» може бути знайдене всупереч бажанням русні. Повідомляють, що проти ночі на 30 липня 3 цивільні кораблі Ams1, Sahin 2 і Yilmaz Kaptan, пройшовши турецькі протоки. Походження цих суден: Ізраїль, Греція та Туреччина/Грузія. Пункт призначення через AIS був визначений як Україна.

І вже сьогодні, Ams1, наплювавши на російські погрози, входить в українську гілку Дунаю. Це перший корабель, який прорвав російську блокаду Чорного моря після бомбардування Рені 25 липня. Починаючи свою подорож з Ашдоду, Ізраїль, він відкрито рекламувала пункт призначення – Україна, і перетнув Чорне море прямим курсом.

ams2

За Ams1 прямують ще чотири судна (плюс до тих – Sealock і Afer), які або встали, або встануть на якірну стоянку найближчим часом на Дунаї. Американський протикорабельний літак P8 забезпечує безпеку.

ams3

Його дозаправляють прямо в небі Румунії. Додаткову інформацію надає розвідувальний безпілотник Forte12 RQ-4. Відважні мореплавці. Здається, хтось придумав як дати русні облизня.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.