Microsoft більше не буде продовжувати ліцензії компаніям РФ

Усі активні на кінець вересня підписки діятимуть протягом їхнього терміну, але їх не можна буде продовжити.

Корпорація Microsoft після 30 вересня не продовжуватиме ліцензії російським компаніям. Про це йдеться у листі технічної підтримки Microsoft Online Services, опублікованого в Telegram-каналі інформаційно-аналітичного агентства TelecomDaily.

"Корпорація Microsoft більше не може приймати платежі банківським переказом на місцевий банківський рахунок як спосіб оплати послуг Microsoft у Росії. У зв'язку з цим, надсилаючи вам повідомлення за 60 днів, корпорація Microsoft повідомляє вам про те, що після 30 вересня 2023 року (дата набрання чинності) ви більше не зможете продовжувати свої існуючі підписки", - йдеться в листі.

Усі активні на зазначену дату підписки діятимуть протягом їхнього терміну, але їх не можна буде продовжити, зазначається в документі.

Раніше заступник глави російського МЗС Михайло Галузін заявив, що корпорація Microsoft нібито надає підтримку Україні та "діє на шкоду РФ". 

"Microsoft - одна з тих компаній, які заплямували себе не лише антиросійською риторикою, а й конкретними кроками на шкоду нашій державі. Із самого початку спеціальної військової операції (так у РФ називають війну в Україні) ця корпорація надає різноманітну підтримку київському режиму під приводом зміцнення його кібероборони", - заявив дипломат.

ПО ТЕМІ: Microsoft припинила гарантійне обслуговування Xbox у Росії

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.