Законопроект: у росії пропонують відновити СРСР і повернути усі території силою

Автор законопроекта вважає, що Росія це і є Радянський Союз. Тому вона воюватиме з усіма колишніми республіками, щоб повернутися до кордонів станом на 1991 рік.

Депутат російської партії влади Єдина Росія Євген Федоров підготував законопроект для Держдуми, у якому він запропонував відновити СРСР у колишніх кордонах. Про це у суботу, 16 вересня, повідомило видання Фокус.

Федоров аргументував свою позицію тим, що на території незалежних країн, які були республіками СРСР, весь час відбуваються різні конфлікти.

Тому "логічно" повернути їх назад під контроль Москви, навіть якщо Росії доведеться воювати з кожною з цих країн.

Федоров заявив, що республіки вийшли із СРСР "незаконно", і тому Росія нібито має право повернути їх назад. Нинішнє вторгнення до України це, за словами Федорова, - початок такого повернення. На його думку, колишні республіки Союзу конфліктували з РФ і конфліктуватимуть надалі. Щоб вирішити ці питання, РФ воюватиме з усіма, запевняє депутат.

"Уся територія СРСР нестабільна. Навколо військові дії. Історія з Україною - це вже сота. До того був і Таджикистан, Придністров'я, і Грузія, і багато іншого. Це означає, що порушення закону 90-91 років породило постійні конфлікти. Щоб їх припинити, нам доведеться повернутися в основу - до позиції закону", - сказав Федоров.

Також за його словами, є претензії до Литви: вона на думку депутата Держдуми, не повинна бути членом НАТО, а питаннями відновлення кордонів мають займатися спеціальні юристи.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.