На росії замовили 230 тисяч посвідчень для сімей загиблих в Україні

Патерьнет.

У Росії замовили понад 750 тисяч посвідчень ветеранів бойових дій та 230 тисяч посвідчень для членів сімей загиблих в Україні окупантів.

Про це повідомляє видання "Верстка".

Міністерство праці та соціального захисту населення оголосило закупівлю бланків для посвідчень.

200 тисяч бланків посвідчень членів сім'ї загиблих ветеранів розподілять до Міноборони, ще 30 тисяч – до Мінсоцзахисту Росії.

Загалом з початку повномасштабної війни проти України в Росії замовили понад 900 тисяч посвідчень ветеранів та близько 260 тисяч документів для членів сімей загиблих. Ці посвідчення замовлялися до 24 лютого 2022 року: їх отримували члени сімей учасників Другої світової війни, а також учасників інших воєн та конфліктів за участю СРСР та Росії.

rusnya2

До списку тих, кому мають надати посвідчення "члена сім'ї загиблого (померлого) інваліда війни, учасника Великої Вітчизняної війни та ветерана бойових дій", також включають і родичів загиблих на війні з Україною російських добровольців. До них, ймовірно, також відносять і найманців ПВК "Вагнер".

Згідно з даними сайту minusrus.com, з початку повномасштабного вторгнення в Україну загинуло понад 270 тисяч російських солдатів та офіцерів, поранено понад 800 тисяч. Водночас, Російська Федерація офіційно не афішує свої втрати - лише у вересні 2022 року Сергій Шойгу озвучив цифру в 5937 осіб. При цьому 21 вересня минулого року Володимир Путін оголосив "часткову мобілізацію" у 300 тисяч осіб.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.