Азербайджан повернув собі Нагірний Карабах

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про відновлення суверенітету країни.

За добу проведення антитерористичної операції у Нагірному Карабасі було досягнуто всіх поставлених цілей. Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв у зверненні в середу, 20 вересня.

За його словами, Азербайджан відновив свою територіальну цілісність. Алієв він давав чітке доручення військам країни не наражати на небезпеку населення під час операції в Карабасі.

Президент Азербайджану сказав, що його країна "пішла б до кінця", якби незаконні збройні формування в Карабасі не склали зброю. Алієв також зазначив, що керівництво Вірменії "показало політичну компетентність" у ситуації щодо Карабаху.

"В умовах складного рельєфу, за наявності укріплень, що зводяться противником протягом багатьох років у результаті великих інженерних робіт, попри розташування ворожих позицій на височинах і у вигідних місцях, наші військові виявили героїзм, професіоналізм і за короткий час на всіх напрямках досягли значних військових успіхів", - сказав він.

Алієв також додав про знищення та виведення з ладу військової техніки противника.

19 вересня Азербайджан розпочав "антитерористичні заходи" в Нагірному Карабаху для відновлення конституційного ладу. Пізніше у Баку висунули ультиматум Єревану.

20 вересня стало відомо, що бойові дії в Нагірному Карабасі припинені. Азербайджан заявив про готовність підписати мирний договір із Вірменією.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.